Google Sky Map

Google Sky Map Android için

Gece gökyüzüne git

Google Sky Map , Android telefonunuzu kullanarak Evreni keşfetmenize yardımcı olur. Google Haritalar Etrafında neler olduğunu göstermek için harika. Ancak, size tam resmi vermez, çünkü sadece yer seviyesinde yerleri görüntüler. Yukarıda neler...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Bulunduğunuz yere göre gerçek zamanlı bilgi sunar
  • Boşluğun farklı yönlerini temsil eden katmanları değiştir
  • Kullanımı çok basit

DEZAVANTAJLAR

  • Baktığınız şeyler hakkında arka plan bilgisi yok

Çok iyi
8

Google Sky Map , Android telefonunuzu kullanarak Evreni keşfetmenize yardımcı olur.

Google Haritalar Etrafında neler olduğunu göstermek için harika. Ancak, size tam resmi vermez, çünkü sadece yer seviyesinde yerleri görüntüler. Yukarıda neler olup bittiğini görmek istiyorsanız, Android'inize Google Sky Map'i yükleyin.

Bu pratik uygulama, gece gökyüzünde yıldızlar, gezegenler ve diğer gök cisimlerinin tam yerini belirlemenizi sağlar. Telefonunuzu gökyüzüne yöneltmeniz yeterlidir ve Google Sky Map'deki bir harita tarafından temsil edilen tam olarak ayrıntıların ayrıntılarını görürsünüz.

Telefonunuzu hareket ettirdiğinizde, harita, Evrenin hangi bölümünü işaret ettiğinizi göstermek için sizinle birlikte hareket eder. Bunu GPS, dahili pusula ve geçerli tarih ve saati kullanarak yapar. Google Sky Map ayrıca haritayı, telefonunuzu işaretlediğiniz yere göre otomatik olarak algılamak yerine parmağınızla haritayı keşfetmenizi sağlayan bir manuel moda sahiptir.

Google Sky Map, net ekranı sayesinde kullanımı oldukça kolay. Haritada yıldızlar, takımyıldızları ve gezegenler gibi çeşitli katmanları göstermeyi veya gizlemeyi seçebilirsiniz. Program ayrıca kullanışlı bir yakınlaştırma aracı sunuyor.

Google Sky Map'deki arama özelliği, gece gökyüzündeki nesneleri bir flaş halinde aramanıza olanak tanır. Ne yazık ki, uygulama sadece size yıldızları ve baktığınız gezegenler hakkında herhangi bir bilgi vermek yerine, nerede olduklarını gösterir.

Google Sky Map, gece gökyüzünü keşfetmek ve üstümüzde göksel harikaları keşfetmek için büyüleyici bir yol sunuyor.

Hata düzeltmeleri

Değişiklikler

  • Hata düzeltmeleri

android için Bilim en fazla indirilenler

Google Sky Map

İndir

Google Sky Map 1.9.3

Google Sky Map hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×